0850 532 58 17

Eforis Sport

Eforis Sport sporcu tarihi oldukça eskiye dayanan bireylerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir platformdur. Türkiye genelinde satış ağı kurmuştur. Kendini spora adamış, yeni başlayan, düzenli spor yapan insanlara sporcu ürünleri konusunda destek olmuştur.

Sporun her türünü destekliyoruz. Her insan hayatında mutlaka bir spor dalıyla ilgilenmelidir diyoruz. Sporcu gıdaları konusunda dünya markalarını bünyesinde bulundurarak, sporcu gıdaları konusunda çözüm odaklı çalışıyoruz. Yeni ürünleri takip ederek, sağlık fayda ikilisine özen gösteriyor, en iyi ürünleri sunuyoruz.

İnternet sitemizde bulunan ürünler orijinal ve yasal belgeleri tam ürünlerden oluşmaktadır. Supplement kullanımında spor yapmak çok önemlidir. Her durumda doktorunuzdan tavsiye almanız çok önemlidir. Her insanın vücut yapısı ve maddelere gösterdiği tepki farklı olabilir. Bu nedenle gereksiz, olması gerekenden fazla, yanlış kullanımlar sağlığınızda sorunlara neden olabilir. Biz hiçbir üyemizin aldığı bir üründen dolayı sorun yaşamasını istemeyiz. 

Eforsis Sport memnuniyet, karşılıklı fayda ve çözüm odaklı çalışır.